19 November 2011

Exchange with Kuba from Poland

Through blogging I recently got to know Kuba, an amazing 9 year old Polish boy whose creativity is astonishing. Here is a link to his blog so you can check it out for yourself.

Kuba is on a good way to follow in the footsteps of Tim Holtz, who said the following about Kuba when I wrote to Tim about him: "thanks for sharing this link kasha - i know about cuba and have sent him an email in the past. a very creative little guy. thanks. tim"

Kuba has agreed to do an exchange with me and I posted the package to him today. It is a surprise what we prepared for this exchange so now we have to wait. Kuba - the package (below) it's on its way.

Polish translation:
Wymiana z Kuba z Polski.

Kube poznalam przez Jego bloga. Jest on niesamowitym 9-cio letnim chlopcem, ktorego kreatywnosc jest zaskakujaca. Tu jest linka do jego bloga, zebyscie mogli przekonac sie sami.

Kuba jest na dobrej drodze, zeby zostac Timem Holtzem, ktory po tym jak do niego napisalam powiedzial o Kubie: "Dziekuje Kasia za podzielenie sie ta linka, znam Kube i wyslalem mu maila w przeszlosci. Jest on bardzo kreatywnym chlopcem. Dziekuje. Tim"

Kuba zgodzil sie na wymiane ze mna i dzisiaj wyslalam mu pakiet. Jest to niespodzianka co przygotowalismy na wymiane wiec teraz pozostaje nam tylko czekanie. Kuba - pakiet (powyzej) jest juz w drodze.

5 comments:

 1. Jak mój Kubuś był mały, to nie było u Ciebie takich fajnych kopert, a teraz On wyrósł, a matka dziecinnieje.

  ReplyDelete
 2. Good Morning.
  It's a fantastic honour for me. Thank you very very much.
  Have a nice day! Kuba.

  ReplyDelete
 3. Fantastyczna wiadomość dla Kuby i jego wiernych kibiców, którzy wiele od niego mogą się nauczyć. Oby więcej tak młodych ludzi rozwijała w sobie takie talenty.Lena

  ReplyDelete
 4. Kuba jest naprawdę wspaniałym chłopcem, też poznałam go poprzez bloga :-)
  Miałam okazję brać udział w wymianie z nim i dostałam same cuda.
  Cieszę się , że zdobywa tak wielu fanów w świecie, a dzięki Tobie usłyszał również o nim Tim Holtz.
  Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
 5. Świetnie że Kubuś zyskuje zainteresowanie w scrapowym świecie i dzięki Tobie dowie się o nim jeszcze więcej osób na świecie. To wspaniały, twórczy, młody człowiek.

  ReplyDelete